جستجو در سایت
از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید
ثبت نام در دوره های آموزشی
Galaxy-Site-Logo-New آکادمی علوم انگلیسی گلکسی
National Geographic Magazine: Power of Light

آموزش علوم و ریاضی به زبان انگلیسی

برای اولین بار در ایران ، علوم و ریاضی را به زبان انگلیسی به صورت آنلاین تجربه کنید.

ما سرفصل های آموزشی دروس علوم و ریاضی مدارس معتبر کانادا و آمریکا را برای رده سنی 4 تا 17 سال به صورت آنلاین و ترمیک برای شما تقدیم می کنیم.

ما برای شما ، مسیری مطمئن را جهت ورود به مدارس معتبر و دانشگاه های بزرگ جهان آماده ساخته ایم.

برای اولین بار در ایران ، آموزش علوم انگلیسی را به زبان اصلی و به صورت آنلاین تجربه کنید.سرفصل های آموزشی دروس علوم انگلیسی از اول ابتدایی تا پایان نهم متوسط مقاطع تحصیلی آمریکا و کانادا را برای شما تقدیم می کنیم.

ما برای شما ، مسیری مطمئن را جهت ورود به مدارس معتبر و دانشگاه های بزرگ جهان آماده ساخته ایم. ما با تدریس علوم پایه ابتدایی به دانش آموزان به صورت کاملا دو زبانه در کنار آموزش مفاهیم علمی به آنها ، در واقع زبان علمی انگلیسی را هم آموزش می دهیم.


به عبارت دیگر ، دانش آموزان ، هم زمان با یادگیری علوم ، زبان انگلیسی را هم در سطح بسیار کاربردی یاد می گیرند. ما با این کار هم مسایل و مفاهیم علمی را به دانش آموزان می آموزیم ، و از طرف دیگر با تقویت زبان انگلیسی آنها ، در حقیقت زبان علمی آنان را بهبود می بخشیم.


مدرسه علوم انگلیسی گلکسی ، مسیری مطمئن برای رسیدن به مدارس معتبر و دانشگاه های برتر دنیا است.

ما با همکاری شعبه دیگرمان در انگلستان ( لندن ) خدمات اعزام دانشجو را نیز برای شما تدارک دیده ایم .

ما سعی داریم با بهره گیری از بهترین روش های موجود در آموزش علوم پایه به کودکان و نوجوانان دوره ابتدایی ، با استفاده از بهترین و به روز ترین منابع موجود در جهان و بر پایه روش های درست و اصولی ، مباحث گوناگون علمی را به آنان آموزش دهیم!

کلیه دروس ارائه شده توسط ما ، کاملا بر پایه استاندارد های تحصیلی مراکز آموزشی معتبر دنیا ( آمریکا و کانادا ) می باشد و سرفصل های ارائه شده ، کاملا منطبق بر اساس دروسی می باشد که هم اکنون در مدارس این کشور ها در حال آموزش به دانش آموزان است .