جستجو در سایت
از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید
ثبت نام در دوره های آموزشی
Galaxy-Site-Logo-New آکادمی علوم انگلیسی گلکسی
اعزام دانشجو و دانش آموزان دبیرستانی جهت ادامه تحصیل به انگلستان و کانادا

موسسه اعزام دانشجوی اندیشه نوین با بیش از ۲۰ سال تجربه اعزام دانشجو به برترین مراکز عالی آموزشی دنیا مشغول به فعالیت می باشد. ما با بیش از ۵۰ دانشگاه برتر دنیا ۵۰ کالج معتبر و نزدیک به ۱۰۰ مدرسه روزانه و شبانه روزی قرارداد همکاری داریم. و امیدواریم نفر دیگری را که اعزام می کنیم شما باشید.

کیفیت و نوآوری
همیشه دنبال کیفیت برتر باشید! اساتید با تجربه و خلاق در خدمت شما هستند
آزمون های جذاب
بهترین راه برای یادگیری امتحان دادنه! آزمونهای متنوع آکادمی گویش رو از دست ندید
آموزش کاربردی
زبان آموزی باید کاربردی باشه و به شما یاد بده چطور از زبان در مواقع ضروری استفاده کنید
دوره های آنلاین مکالمه زبان و آیلتس آکادمی گویش

مزایای آموزش زبان در آکادمی گویش

۱- دسترسی به منابع آنلاین
یکی از مهمترین مزایای کلاس های آنلاین بهره مندی از امکانات اینترنت می باشد. هر دو طرف کلاس یعنی هم مدرس و هم شاگرد برای کسب اطلاعات لحظه ای می توانند به سایتهای منابع مراجعه کنند. همچنین مدرس می تواند منابع مورد نیاز هر جلسه را بصورت فایل های جداگانه در اختیار زبان آموزان قرار دهد.

۲- شهریه کاملا بصرفه و اقتصادی
شهریه دوره های آنلاین به مراتب از شهریه کلاسهای حضوری کمتر است. این در حالی است که نه تنها هیچ تفاوتی در کیفیت برگزاری کلاسها نیست، بلکه می توان ادعا کرد کیفیت برگزاری کلاسها با توجه به دخالت تکنولوژی بسیار بهتر هم شده است. ما تمام تلاش خود را برای ارایه کلاسهای با کیفیت برتر و در عین حال قیمت بسیار رقابتی کرده ایم.

۳-استفاده از اساتید UK Qualified
همکاری با مدرسین برتر همیشه از افتخارات ما بوده است. نقش مدرسین هیچگاه در آموزش پوشیده نیست و در این راستا آموزشگاه تمامی تلاش خود را در همکاری با این اساتید برتر انجام داده است. اساتید ما همگی از اساتیدی هستند که یا در انگلستان دوره آموزش و تدریس را گذرانده اند و یا در داخل کشور در دوره های تربیت مدرس و با حضور اساتید برتر دانشگاه کمبریج مشغول تحصیل بوده اند که این امر به آنها کمک کرده است تا هر چه بروزتر در روش تدریس خود در کلاسهای مکالمه و آیلتس گام بردارند.

۴- تنوع و خلاقیت در دوره ها
دوره های متنوع زبان انگلیسی در آکادمی زبان گویش با هدف ارتقاء سطح سواد زبانی افراد برنامه ریزی شده اند. کلاس های مکالمه تخصصی با کتابهای کاملا به روز Speak Out و کلاسهای آیلتس با کتابهای Mind Set در دستور کار قرار دارند. دوره های حرفه ای -خواندن و درک مطلب، نگارش، تحلیل فیلم، بحث آزاد- از جمله کلاسهای متنوع ما می باشند. همچنین کارگاههای تدریس کل گرامر زبان انگلیسی در ۲ روز و یا آموزش فشرده آیلتس با هدف کسب نمره بهتر نیز که به صورت دوره ای در گویش برگزار می شوند.

۵- امکان استفاده از کلاس ضبط شده
با امکانات فوق العاده ای که پلتفرم های امروزی مانند ادوبی کانکت ، اسکایروم و یا بیگ بلوباتن در اختیار آموزش قرار داده اند می توان گفت که دیگر هیچ نگرانی برای از دست دادن کلاسها وجود ندارد. کلاسهای آنلاین ضبط می شوند و می توان به آنها دسترسی داشت. بنابر این اگر دفعه بعد نتوانستید در کلاسی حضور پیدا کنید، می توانید فیلم کلاس را مشاهده کنید.

از کجا شروع کنم ؟

آموزش حرفه ای و تخصصی زبان را از ما بخواهید

ما طیف گسترده‌ای از کیفیت و نوآوری را با آموزش به شما ارائه می‌دهیم. آموزش آنلاین کلاس های مکالمه زبان انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی. آموزش آنلاین دوره های IELTS, TOEFL, PTE, GRE,GMAT,SAT, DUOLINGO و دیگر دوره های تخصصی زبان انگلیسی را به ما بسپارید.

این آکادمی در آزمونهای بین المللی آیلتس و تافل و همچنین آزمون های تخصصی SAT, GRE, و GMAT نیز بیش از یک دهه کارنامه بسیار موفقی را از خود بجای گذاشته است

کلیات آزمون آیلتس

آزمون آیلتس از مهمترین آزمونهای سنجش سطح مهارت زبان انگلیسی افراد متقاضی برای اهداف مختلف می باشد. این آزمون بین المللی به دو صورت آکادمیک، برای ادامه تحصیل، و جنرال، برای اهداف مهاجرتی اجرا می گردد

گرامر پایه زبان انگلیسی

گرامر پایه در زبان انگلیسی از مهمترین مباحث آموزش این زبان می باشد. بدون گرامر و دانش ساخت جمله کل تولیدات زبانی و ادراکات آن بی مفهموم می شود. هیچ کلاس آموزش زبانی بدون گرامر معنی پیدا نخواهد کرد

آزمون تعیین سطح مکالمه

با شرکت در آزمون تعیین سطح مکالمه براحتی می توانید سطح سواد زبانی خود را بسنجید. همچنین برای شرکت در دوره های مکالمه با برنامه ریزی بهتری پیش می روید